تهدید ایران از زبان ستاره سابق تیم ملی قطر

تبلیغات بنری

هورناز (hornaz.ir):

تیم ملی قطر در گروه اول مرحله سوم مقدماتی جام جهانی 2026 با تیم های ایران، ازبکستان، امارات، قرقیزستان و کره شمالی همگروه است. ستاره های سابق قطری پس از قرعه کشی در مصاحبه های خود تایید کردند که قطر به عنوان قهرمان آسیا با وجود حضور تیم های ایران و ازبکستان در گروه، توانایی کسب یکی از دو مقام را دارد.

* رائد یعقوب: ایران و قطر نامزدها هستند
رائد یعقوب، ستاره سابق فوتبال عرب و قطر در تشریح گروه اول مرحله سوم جام جهانی 2026، با بیان اینکه تیم ملی در گروه متعادلی قرار دارد، گفت: سخت ترین تیمی که با آن بازی خواهیم کرد، ازبکستان است. و ایران.» البته بازی با امارات سخت خواهد بود. درست است که جو ورزشگاه های امارات به ما نزدیک است اما چالش هایی بین دو تیم وجود خواهد داشت.

وی در خصوص شانس های قطر گفت: قطر در دو دوره گذشته عنوان قهرمانی آسیا را به دست آورد و یکی از بهترین تیم های آسیایی محسوب می شود و به رده سی و پنجم جهان رسید. این یک دستاورد بزرگ است که باید حفظ شود. البته ترکیب های قدرتمند دیگری نیز وجود دارد.

*خمیس دهم: گروه سختی داریم اما…
خامس داهام ستاره سابق فوتبال قطر با تایید اینکه این گروه تا حدودی گروه سختی است، گفت: همان تیم هایی که فکر می کنند شانسی برای قهرمانی ندارند، می توانند شما را شکست دهند و غافلگیرتان کنند. با وجود سختی گروه و قدرت تیم های ایران و ازبکستان، تیم قطر پتانسیل حضور در رده اول یا دوم را دارد.

او ادامه داد: قطر بازیکنان برجسته ای دارد، به خصوص که آنها پس از دو بار قهرمانی متوالی در جام ملت های آسیا و همچنین راهیابی به جام جهانی 2022، تجربه زیادی دارند به راحتی امتیاز می دهد تا با روحیه خوب به فینال جام جهانی 2026 برسد.

*علی عبدالرزاق: با دو قهرمانی وارد پلی آف می شویم
علی عبدالرزاق، ستاره سابق تیم ملی قطر و السعد درباره گروه این تیم در مرحله سوم مقدماتی جام جهانی 2026 گفت: گروه متعادل است و همه تیم ها در یک سطح هستند، اما ایران رتبه اول را دارد. بهترین. اولین رقیب گروه تیم ملی قطر نام های بزرگ و با سابقه زیادی دارد که در بسیاری از تورنمنت ها حضور دارند و در صورت پیروزی مقابل ایران در دوحه می تواند مقام اول را کسب کند.

ستاره سابق السد افزود: سرمربی تیم ملی قطر بازیکنان با تجربه بالایی دارد و در دو دیدار اخیر از بازیکنان جوان زیادی استفاده کرد که برخی از آنها عملکرد خوبی داشتند و همین موضوع باعث برتری قطر نسبت به سایر تیم ها شده است زیرا جوانان و بازیکنان باتجربه مکمل یکدیگر هستند. .

*عبدالعزیز العبیدلی: می توانیم مستقیم به جام جهانی صعود کنیم
عبدالعزیز العبیدلی ستاره سابق الوکره و قطر درباره گروه اول گفت: به نظر من گروه ما که علاوه بر قطر شامل قرقیزستان، ایران، امارات، کره شمالی و ازبکستان می شود، است. این گروه سخت ترین گروه محسوب می شود، زیرا ازبکستان، ایران و امارات متحده عربی همگی مدعیان قدرتمندی برای ورود به مسابقات انتخابی هستند و می توانند در هر مسابقه شگفتی ساز شوند.

او همچنین گفت: طبق داده ها، تیم قطری توانایی صعود به عنوان اول یا دوم گروه را دارد و از تجربه کافی برخوردار است. قطر دارای شرایط عالی برای صعود است و جواز حضور مستقیم برای جام جهانی در دسترس است.

ستاره سابق فوتبال قطر درباره تیم ملی ایران به عنوان رقیب مستقیم قطر گفت: دیدار قطر مقابل ایران در جام ملت های آسیا 2023 فراموش نخواهد شد و تاریخ آن در اتفاقات آن جاودانه خواهد ماند. تیم ملی قطر نمی دانست در این مسابقه پیروز می شود یا خیر، اما بازیکنان مرد جنگیدند و موفق شدند. اگر سه امتیاز ایران را بگیریم قطر در صدر گروه قرار می گیرد.

تبلیغات بنری

entekhab به نقل از هورناز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *