مجمع عمومی عادی سالیانه بانک تجارت برگزار شد

تبلیغات بنری

هورناز (hornaz.ir):

سهامداران بانک تجارت با تصویب صورت های مالی منتهی به 8 اسفند ماه 1402 هجری شمسی، تقسیم سود نقدی به مبلغ 66 ریال از مجموع سود حاصل از هر سهم را تصویب کردند.

به گزارش اداره روابط عمومی و افزایش سرمایه اجتماعی بانک تجارت، مجمع عمومی عادی سالیانه این بانک با حضور اکثریت سهامداران بانک تجارت، دکتر حسن کیایی مدیرکل بانک تجارت برگزار شد. این نشست با حضور نمایندگان وزارت امور اقتصادی و دارایی، نمایندگان سازمان بورس و اوراق بهادار، حسابرس مستقل و بازرس بانک صبح برگزار شد 31 ژوئن 1403 هجری قمری در تالار غدیر ساختمان اداره اعتبارات بانک تجارت. این نشست به ریاست مرتضی ترک تبریزی، رئیس هیئت مدیره این بانک برگزار شد.

تصویب صورتهای مالی با رای سهامداران

در مجمع عمومی عادی سالیانه بانک تجارت پس از ارائه گزارش حسابرس و بازرس قانونی و پاسخ به گزارش حسابرس، سهامداران صورتهای مالی پایان سال 1402 هجری شمسی بانک را با سود 1014 تصویب کردند. ریال به ازای هر سهم

تصمیم گیری در خصوص تقسیم سود، انتخاب حسابرس مستقل و حسابرس قانونی اصلی و جایگزین، تعیین روزنامه کثیرالانتشار و پاسخگویی به سوالات و شبهات سهامداران از دیگر موارد مطرح شده در مجمع عمومی عادی سالیانه بانک مرکزی بود. تجارت. بر اساس تصمیمات اتخاذ شده در شورا، روزنامه های همشهری و ایران به عنوان روزنامه رسمی بانک تجارت انتخاب شدند.

همچنین در این جلسه مقرر شد مبلغ 66 ریال از سود حاصله به سهامداران واریز شود که متعاقباً طبق جدول زمانبندی منتشر شده در سایت کدال و روزنامه های رسمی بانک تجارت به حساب سهامداران بانک واریز خواهد شد.

تبلیغات بنری

entekhab به نقل از هورناز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *