واکنش تند مدیرعامل مس رفسنجان به اظهارات مددی: بار‌ها از جانب مرجع قضایی اعلام شد هیچ‌کس حق ندارد در مورد پرونده فساد فوتبال اظهار نظر کند؛ این کار مصداق تشویش اذهان عمومی است / شما مگر قاضی هستید که برای پرونده حکم صادر و اطلاعات کذب منتشر می‌کنید؟ / بدانید به خاطر همین اظهارات دروغ از چاله به چاه افتاده‌اید

تبلیغات بنری

هورناز (hornaz.ir):

تسنیم: مدیرعامل باشگاه دوشیزه رفسنجان به اظهارات اخیر احمد مددی مدیرعامل باشگاه پکان پاسخ داد و گفت باید در برابر مراجع قضایی پاسخگو باشد.

حسین پورمحمدی در خصوص درخواست برخی باشگاه ها برای حضور در لیگ برتر به جای میس رفسنجان، گفت: دل برای یک باشگاه اصیل و قدیمی که امکانات و استعدادهای فوق العاده ای دارد، به درد می آید که به دلیل سوء مدیریت برخی ها موضوع به یک موضوع تبدیل شده است. شرایطی که مستلزم ماندن در لیگ برتر انگلیس است، انجام هر کاری است که با استفاده از ابزارهای زشت، غیرحرفه ای و غیراخلاقی متوسل شود.

وی ادامه داد: فکر می کردم بالاخره این کارها و رفتارهای ناپسند به جایی ختم می شود و در این مدت سکوت کردم اما دیدم فردی که یک باشگاه تاسیس شده را تخریب کرده نه تنها شرمنده اقدامات خود است، بلکه علنا ​​در صدد تصاحب آن است. بر. این صندلی با همه رفتارهای زشتی که برای خودش نگه می دارد. اگر هزار بار دیگر به لیگ برتر بیایند با این مدیریت سرنوشتی جز سقوط ندارند.

مدیرعامل باشگاه مس رفسنجان گفت: قوه قضائیه چندین بار اعلام کرده که هیچکس حق اظهار نظر در مورد فساد فوتبال را ندارد و این مصداق تشویش اذهان عمومی است. اکنون کسانی که اطلاعی از این موضوع ندارند مطالبی را مطرح می کنند که باید از سوی قوه قضائیه با ادعاهای واهی اعلام شود. آیا شما قاضی هستید که در مورد پرونده تصمیم می گیرید و اطلاعات نادرست را منتشر می کنید؟

پورمحمدی یادآور شد: سوابق افراد باید با دقت خوانده شود. استقلالی ها بهتر از هرکسی می توانند درباره رکوردها و بلاهای مدیریت این بچه ها نظر بدهند. بعد از استقلال با مدیریت فاجعه بار یک باشگاه اصیل و قدیمی را تخریب کردند. باشگاه دولتی مصداق دام است و وقتی تیم در لیگ سقوط می کند به جمع چند صد میلیاردی ملی و بین المللی آسیب می زند. اکنون آنها دست به دامن ادعاهای نادرست زده اند و افکار عمومی را نگران کرده اند، اما باید بدانند که به دلیل این اظهارات نادرست و غیرمسئولانه از چاله به چاه افتاده اند. آقای رفسنجان با قدرت در لیگ برتر می ماند و این آقایان هم باید به هر حقی که دارند پاسخگوی قوه قضائیه باشند که حرف های خلاف واقع بزنند و در مورد پرونده ای که هیچ ربطی به آن ندارند قضاوت کنند.

تبلیغات بنری

entekhab به نقل از هورناز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *