آماده‌باش هلال‌احمر به دلیل وزش شدید باد در ۱۶ استان

تبلیغات بنری

هورناز (hornaz.ir):

رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر از هشدار نارنجی سازمان هواشناسی مبنی بر بارش باران، وزش باد و گرد و خاک در 16 استان خبر داد و هلال احمر در این فرمانداری ها به حالت آماده باش درآمده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر: بابک محمودی رئیس سازمان امداد و نجات گفت: بر اساس اخطار نارنجی سازمان هواشناسی کشور – یکشنبه 26 تیرماه در جنوب تهران، قم، مرکز همدان و لرستان وزش باد شدید و گرد و خاک وجود دارد. و کرمانشاه، ایلام، خوزستان، اصفهان، خراسان جنوبی، خراسان جنوبی، نیمه شرقی سیستان و بلوچستان، شرق کرمان، دوشنبه 27 تیرماه، جنوب تهران، قم، مرکزی، اصفهان، خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان و شرق کرمان. بارش شدید باران و باران های سیل آسا روز یکشنبه 26 تیرماه در شمال استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل و مازندران و دوشنبه 27 تیرماه در شمال و غرب آذربایجان غربی، شمال شرق آذربایجان شرقی. و مرکزی. در جنوب ارتفاعات اردبیل و مازندران امدادگران به حالت آماده باش درآمدند.

المحمودی ادامه داد: از شهروندان می خواهم در صورت تردد ضروری به اخبار هواشناسی و بسته بودن جاده ها توجه کنند.

لازم به ذکر است سازمان امداد و نجات هلال احمر در مواقع اضطراری و برای درخواست کمک و یا دریافت خدمات تخصصی و امدادی می تواند در تمام ایام هفته و به صورت 24 ساعته با شماره تلفن 112 تماس بگیرد.

تبلیغات بنری

entekhab به نقل از هورناز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *