ترامپ: آمریکا با بایدن به جنگ جهانی سوم کشیده می‌شود

تبلیغات بنری

هورناز (hornaz.ir):

فارس: رئیس جمهور سابق آمریکا تأیید کرد که سیاست های جو بایدن به زودی واشنگتن را وارد جنگ جهانی سوم خواهد کرد.

“مرزهای ما در حال سرازیر شدن است.” اروپا در حال انفجار است. جو بایدن رئیس جمهور آمریکا

به گزارش شبکه روسی راشاتودی، رئیس جمهور سابق آمریکا شب گذشته (شنبه شب) در یک گردهمایی انتخاباتی در فیلادلفیا به موضوع مهاجرت، جنایت و اقتصاد پرداخت. او بار دیگر به هواداران خود قول داد که در صورت پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری بعدی در نوامبر 2024، بحران جنگ در اوکراین را قبل از مراسم تحلیف در 25 ژانویه 2025 (6 فوریه) حل خواهد کرد.

ترامپ در بحبوحه مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری آمریکا بارها رقیب دموکرات خود، بایدن را عامل بحران های داخلی و خارجی سیاسی، اقتصادی و اجتماعی که ایالات متحده از آن رنج می برد، معرفی کرد و معتقد است که سیاست های مهاجرتی دنبال می شود. بایدن راه را برای مهاجرت هموار کرد. تروریست ها وارد خاک آمریکا شوند.

ترامپ به حامیانش در فیلادلفیا وعده داد که با مهاجرت مبارزه کنند و گفت: «روز اول، مرزها را خواهم بست» و گفت که فرمان اجرایی اخیر بایدن برای جلوگیری از اخراج 500000 مهاجر غیرقانونی که با شهروندان آمریکایی ازدواج کرده اند، «از هم پاشیده خواهد شد». “

ترامپ همچنین مدعی شد که در دوران ریاست جمهوری بایدن، «ایران تشویق شده و چین در حال پیشرفت است». ترامپ و بایدن از هر پلتفرمی برای تخریب وجهه یکدیگر استفاده می کنند، در حالی که اکثر نظرسنجی ها نشان می دهد که مردم آمریکا نمی خواهند هیچ یک از این دو نفر را انتخاب کنند و از عملکرد یکدیگر راضی نیستند.

تبلیغات بنری

entekhab به نقل از هورناز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *